Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010

Spotkanie grudniowe 2015

W czwartkowy wieczór 17 grudnia członkowie Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010 spotkali się w „Kuźni u Stacha” – swoim tradycyjnym miejscu spotkań.

SAM_3804.JPG

 Podczas spotkania wybrano Sławka Mielcarka na stanowisko Vice Prezydenta KOKF2010.

SAM_3805.JPG

Do naszego grona dołączył Jakub Stanisławski. Kończący się rok można uznać za udany dla Klubu.

SAM_3806.JPG

Niezłe miejsca w klasyfikacji drużynowej jakie zajmował KOKF2010 miały swoje odzwierciedlenie podczas I Pucharu Polski w Wolnym Paleniu Fajki, który odbył się 25 kwietnia br. w Warszawie. Nasz Klub zorganizował z okazji małego jubileuszu – 5.lecia Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010, konkurs w wolnym paleniu fajki, który odbył się w urokliwym „Folwarku Polskim” w Radłowie. Podsumowanie roku wypadło więc na „+”.

Kartka_A4.JPG

Następnym punktem spotkania był 2-gramowy konkurs palenia, którego zwycięzcą został niekwestionowany lider sztuki palenia w fajce – Romek.

 SAM_3811.JPG

Dzięki trafice Fajkowo.pl oraz klubowiczom, na stół nagrodowy trafiły takie specjały jak fajki: Peterson, Poliński, Bróg, tytonie jak: Peterson, Castan, oraz wiele innego, niezbędnego fajczarzowi dobra. To comiesięczne spotkanie zakończyło się wspólną kolacją, składaniem życzeń i spełnianiem toastów.

Kolejne spotkanie 14 stycznia.