Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010

Wygasła fajka

Zmarł Zbigniew Świt, członek Klubu Kolekcjonerów Fajek z Poznania.

 

Ze strony RPKF:

"Klub Kolekcjonerów Fajek w Poznaniu przekazuje smutną wiadomość. W niedzielę 14 sierpnia po długiej chorobie zmarł nasz klubowy kolega Zbigniew Świt. Zbyszek aktywnie uczestniczył we wszystkich działaniach podejmowanych przez nasz klub. W zmarłym straciliśmy niezwykle sympatycznego, chętnego do pomocy przyjaciela. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 22 sierpnia 2016 o godzinie 11:50 na cmentarzu Junikowo w Poznaniu. W ostatniej drodze będzie Zbyszkowi towarzyszyła delegacja członków KKF Poznań."

Członkowie Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010 wezmą udział w pożegnaniu Zbyszka.

 

EDIT 22.08.2016:

SAM_5725.JPG

Członkowie KOKF2010 wzięli udział w pożegnaniu Kol. Zbyszka na cmentarzu na poznańskim Junikowie, wraz z delegacją Klubu Kolekcjonerów Fajek w Poznaniu, którego Zbyszek był członkiem.

 SAM_5729.JPG

Przy grobie Zbyszka zapaliliśmy fajkę.

 SAM_5736.JPG

Będziemy pamiętali zawsze uśmiechniętego, pełnego ciepła i humoru Zbyszka.

SAM_5739.JPG

Facebook FanBox