Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010

Nowy - stary Zarząd Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010

W dniu 8 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w palarni Kaliszfornii (na kaliskim Rynku) odbyło się walne zebranie Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010. Na spotkanie stawili się: Roman, Robert, Jakub, Iwona, Maciej, Franciszek i Sławek.

SAM_9263.JPG

Nowy-stary Zarząd KOKF2010

Członkowie Klubu zgłosili 3 kandydatury na stanowisko Prezydenta Klubu: Iwona, Jakub i Maciej. Zarówno Iwona jak i Jakub nie zgodzili się kandydować. Ponieważ na zebraniu stawiło się siedmioro z dziesięciorga członków Klubu uznaliśmy, że mamy quorum i przystąpiliśmy do przegłosowania jedynej kandydatury. Głosowało siedem osób. Przyjęliśmy zasadę głosowania jawnego. "Za" było 5 głosów, nie było głosów "przeciw". Maciej i Iwona wstrzymali się od głosu. Tym samym Maciej uzyskał mandat na kolejną czteroletnią kadencję. Ponieważ wcześniejsza współpraca z Zarządem i Komisją rewizyjną była wzorcowa, nowy - stary Prezydent zaproponował pozostawienie Sławka na stanowisku Vice-prezydenta KOKF2010, Iwony na stanowisku Sekretarza/Skarbnika KOKF2010 oraz Andrzeja A. i Jakuba jako członków Komisji Rewizyjnej. Klub w głosowaniach jawnych zatwierdził wskazane przez Prezydenta KOKF2010 kandydatury.

Już po głosowaniach dołączył do naz Zbyszek, który z zadowoleniem przyjął wyniki głosowania.

Tym samym mamy nadzieję, że przez kolejne cztery lata Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 pozostanie czynnym członkiem Rady Polskich Klubów Fajki.

SAM_9255.JPG

SAM_9256.JPG

SAM_9257.JPG

SAM_9258.JPG

 

Facebook FanBox