Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010

Mistrzostwa Polski w Wolnym Paleniu Fajki wg Romana SOLEY-a Kalinowskiego

SAM_0586.JPG

Prezydent Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010 przygotowuje opracowanie dotyczące uczestnictwa członka Klubu - Romana Kalinowskiego - w Mistrzostwach Polski w Wolnym Paleniu Fajki.

Roman SOLEY Kalinowski jest jedynym polskim fajczarzem, który uczestniczy nieprzerwanie, we wszystkich mistrzostwach od pierwszych z 1974 roku. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski (1984 i 2016).

Pomimo tego, że jesteśmy jeszcze “daleko w polu”, należy zacząć myśleć o sposobie wydania tego opracowania. Czy nastąpi to w formie publikowania kolejnych części w “Pykadełku”? Trwałoby to jakieś 4 lata! Może znajdzie się sposób na wydanie opracowania w całości.

Edit:

Prace nad powyższą historią trwają. Niestety, brakuje nam zdjęć i materiałów prasowych od roku 1994, czyli od XII MP w Wieliczce. Jeśli ktoś z Kolegów dysponuje plikami przestawiającymi artykuły prasowe dotyczące Mistrzostw Polski w Wolnym Paleniu Fajki lub zdjęcia przedstawiające te wydarzenia (począwszy od 1994 roku), proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub przez fb.

Facebook FanBox