Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010

Powitanie

zzzzzzzzzzzzzz.gifChcielibyśmy powitać serdecznie wszystkich miłośników fajki i dobrego tytoniu na naszej nowej stronie klubowej.

Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 po pięciu latach działalności doczekał się swojej strony klubowej. Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie, będzie można łatwiej nas znaleźć w sieci, chcemy też by osoby zainteresowane fajką będą miały możliwość nawiązania kontaktu z Klubem.

Na naszej stronie znajdziecie informacje dotyczące powstania i działalności Klubu. Zapowiedzi nadchodzących imprez fajczarskich, organizowanych przez Kluby fajczarskie, a w przypadku naszej na nich obecności, będą relacje z imprez. Ciekawostki ze świata fajki. Znajdzie się tutaj również miejsce na "Pykadełko" - biuletyn informacyjny Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010.

Postaramy się przede wszystkim na początku przedstawić jak minęło pięć lat istnienia Klubu, by móc przejść następnie do spraw aktualnych oraz zająć się innymi okołofajkowymi informacjami, które mogą zainteresować osoby odwiedzające naszą stronę. Z czasem powstanie kącik przedstawiający znane osoby, które paliły bądź palą fajkę. Kącik przedstawiający fajkę na obrazie, czy też kącik fajko-filatelistyczny.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej strony.

Facebook FanBox