Spotkanie w Kaliszfornii

Ubywa miejsc, gdzie fajczarze mogą w deszczowy dzień przysiąść i wspólnie z kolegami zapalić w swoich ulubionych fajeczkach. Ostatnie spotkanie, które jak zwykle latem (gdy Kuźnia u Stacha otwiera się dopiero po 20.00) chcieliśmy odbyć w lokalu Texas na kaliskim Rynku, okazało się tylko zbiórką. Zebraliśmy się w Texasie i ... zostaliśmy poinformowani, że w lokalu już palić nie wolno. Pomimo padającego deszczu, udaliśmy się więc w POM. Nadłożywszy nieco drogi, zakręciliśmy się w kółko i ponownie wylądowaliśmy na kaliskim Rynku w lokalu Kaliszfornia.

IMG_2512.jpg

W lokalu ty znajduje się obszerna palarnia ze stolikami i fotelami, jest więc doskonałym miejscem spotkań - przynajmniej w deszczowe dni. Jeśli będzie ciepło na pewno skorzystamy z ogródka przed lokalem.

Link do strony Kaliszforni: Kaliszfornia

Na spotkaniu pojawił się Franciszek - w tej chwili nie palący miłośnik fajki.

SAM_5370.JPG

Spotkanie spodobało się naszemu gościowi na tyle, że prawdopodobnie na następne spotkanie pojawi się z fajką :) . A następne spotkanie będzie bardzo specjalne, o czym dowiecie się już na początku sierpnia.

SAM_5372.JPG

Ważne, że w Kaliszfornii jest wygodnie i póki co, miejsce to wraz z "Kuźnią u Stacha" będzie miało okazję gościć raz po raz członków KOKF2010.