Czerwcowo, plenerowo, fajkowo

Już tradycją Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010 stały się plenerowe spotkania u Andrzeja Augustyniaka, któremu z wdziękiem towarzyszy żona - Dorota.

KOKF-SAM_7855.JPG

8 czerwca 2017 roku większość członków KOKF2010 najechała Andrzejowy ogród. Jak zwykle grillowaliśmy, piekliśmy coś niecoś nad płomieniem ogniska i cieszyliśmy się swoją obecnością.

KOKF-SAM_7854.JPG

Chociaż spotkanie było luźniejsze, choćby z powodu miejsca i "okoliczności przyrody", i tak miało odniesienia do klasycznych spotkań. Przecież należało zapalić fajeczkę, obgadać przyszłe plany wyjazdowe i zająć się drobnymi sprawami klubowymi. Nie obyło się jednak bez incydentów! Wydarzenia potoczyły się tak szybko, że nie zdążyliśmy tego sfotografować - przez ogród przebiegła sarna, która nie była zupełnie zainteresowana naszym spotkaniem, za to pohałasowała (beczała) po ukryciu się listowiu drzew i krzewów okalających miejsce naszego spotkania. Incydent całkiem miły, i co najważniejsze sarnie nic się nie stało, a my sobie dalej grillowaliśmy, paliliśmy fajki wśród drzew i śpiewu ptaków.

KOKF-SAM_7850.JPG

Nasi dwaj szczególnie lubiący cygara Koledzy, znaleźli także trochę czasu, by spopielić zwinięte liście :)

KOKF-SAM_7856.JPG

A kolejne spotkanie? Hmmm ... z uwagi na objęcie "Kuźni u Stacha" obszarem wolnym od dymu (ma tam funkcjonować z naszego punktu widzenia niefunkcjonalna palarnia), spotkamy sie prawdopodobnie w "Kaliszforni" na kaliskim Rynku. Termin: drugi czwartek miesiąca, godzina 18.00.