Spotkanie z gościem - Sebastianem Nowakiem

13 kwietnia 2017 roku na spotkanie Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010 przyjechał Sebastian Nowak - prezydent Toruńskiego Instytutu Fajki.

2017_04_13.JPG

Nie wszyscy członkowie KOKF2010 mogli przybyć na spotkanie, niemniej jednak czas spędzony z Sebastianem upłynął szybko i w bardzo miłej atmosferze. Dowiedzieliśmy się co nieco, o powstaniu najmłodszego polskiego klubu fajczarskiego. Wspólnie zapaliliśmy mieszankę klubową Marine Pipe Club Szczecin, którą prezydent KOKF2010 otrzymał od Ryszarda Konarskiego ze szczecińskiego klubu.

Nawet wieści jakie dotarły do nas od personelu "Kuźni u Stacha", nie zepsuły nam humoru - kuźnia sanie się lokalem wolnym od dymu. W lokalu ma powstać palarnia ... i na razie tyle wiemy. Jaka będzie to palarnia dopiero się okaże, być może będziemy mogli się tam spotykać nadal (zasadniczo podczas naszych spotkań, w lokalu nie zbyt wielu klientów, nam nie będzie przeszkadzało, że ktoś wejdzie na papierocha - problem raczej w tym, czy będzie możliwość posadzenia dolnej części pleców na czymś do siedzenia, no i na czym położyć fajki, tytonie, etc.). W zanadrzu mamy jeszcze jeden lokal, w razie "wrazia" nastąpi ewakuacja. O ewentualnej zmianie lokalu klubowego powiadomimy na stronie klubowej.